اخبار و اطلاعیه ها

ساخت بزرگترین کارخانه باتری وسایل الکتریکی در چین
تعداد امتيازات: (2)

ساخت بزرگترین کارخانه باتری وسایل الکتریکی در چین

04 مهر 1397 Article Rating

شرکت BYD در تلاش برای راه‎اندازی بزرگترین کارخانه تولید وسایل الکتریکی در کشور چین است که سال آینده با هدف افزایش ظرفیت تولید به بهره‎برداری می‎رسد.
این کارخانه ظرفیت تولید سالانه GWh 24 را در زمانیکه بطور کامل در سال 2019 بکار گرفته شود، خواهد داشت که با این فرض می‎تواند انرژی لازم برای 1/2 میلیون وسیله را تأمین کند. در همین راستا شرکت BYD سرمایه‎ای بالغ بر 10 میلیارد یوآن (1/5 میلیارد دلار) را اختصاص خواهد داد.

بزرگترین سازنده وسایل الکتریکی در چین، سیاست‎های خود را از سایر تأمین‎کنندگان باتری و تولیدکنندگان ماشین جدا کرده است و کارخانه‎ای که در آینده به بهره‎برداری خواهد رسید مساحتی بالغ بر 1 میلیون متر مربع را داراست (140 زمین فوتبال) که تماماً با ماشین آلات صنعتی (100 ربات پیشرفته) تأمین می‎شود.

شرکت BYD قصد دارد تا به رقابت با شرکت تسلا بپردازد که توان خروجی GWh 35 را داراست. البته شرکت تسلا قصد دارد تا طی برنامه‎ای، یک ابرکارخانه دیگر را نیز در کشور چین دایر کند.

همانند BYD شرکت دیگری نیز با نام CATL کارخانه‎ای را با ظرفیت GWh 24 تولید خواهد کرد. این کارخانه نیز در سال 2020 به بهره برداری رسیده و با تکمیل کارخانه BYD، ظرفیت تولید کارخانه CATL به GWh 88 می‎رسد. البته این شرکت انتظار دارد تا ظرفیت تولید آن تا پایان امسال به GWh 28 برسد و به این ترتیب در سال‎های 2019 به GWh 48 و 2020 به GWh 60 خواهد رسید.

طبق سیاست‎های شرکت BYD انتظار می‎رود که نسل جدید باتری‎های NMC 811 سال آینده روانه بازار شوند.

شرکت‎های تولیدکننده خودروهای الکتریکی با چندین کارخانه تأمین‎کننده باتری تعامل دارند و ظرفیت تولید و کیفیت باتری‎های شرکت BYD، این شرکت را به رقیبی جدی در این بازار پر سود تبدیل خواهد کرد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات کاربران

No comments match criteria.