اخبار و اطلاعیه ها


شرکای تجاری و تامین کنندگان

بازدیدی از لجستیک سنتر اشتیل آلمان

شرکت اشتیل آلمان سه عضو از اعضای گروه صنعتی کیون است که دارای رتبه سوم جهانی در زمینه لیفتراک و تجهیزات انباری می باشد.در زیر نگاه کوتاهی بر لجستیک سنتر این شرکت در کشور آلمان خواهیم داشت.

آشنایی بیشتر با محصولات EP

آشنایی بیشتر با محصولات EP: شرکت  در کشور چین شروع به فعالیت نمود .دفتر 1993   از سال Global Equipment Company EP  متر مربع فضای تولید در چین و ایالات متحده امریکا می 186000 و دارای Hangzhouمرکزی این شرکت در باشد، ...

معرفی محصولات و برندهای تویوتا،اف پی تی و اینمسول

از محصولات قابل ارائه در شرکت آرین ماشین لیفتراک ها و تجهیزات انباری تویوتا،دیزل ژنراتور های فیات و همچنین دیزل ژنراتورهای اینمسول ساخت اسپانیا می باشد.

مختصری از تاریخچه منیتو

لیفتراک منیتو و تاریخچه کوتاه آن شرکت تولید کننده لیفتراک منیتوی یکی دیگر از تولید کنندهای معتبر ابزار آلات و ماشین آلات کشاورزی در کشور فرانسه می باشد. این کمپانی کار خود را در سال ۱۸۹۸ به صورت غیره رسمی آغاز نمود و بنیان گ...

معرفی اجمالی برند اشتیل

برند اشتیل از جمله قدیمی ترین و معتبرترین برندهای لیفتراک،تجهیزات صنعتی و انباری در جهان می باشد و به ساخت محصولات با کیفیت و با ضریب فرسایش بسیار کم شهرت دارد. در زیر مختصر توضیحی در مورد تاریخچه و محصولات این برند می پردازیم.

محصولات بیگ جوی به زودی در آرین ماشین

تجهیزات صنعتی و انباری بیگ جوی به زودی در آرین ماشین: محصولات و تجهیزات انباری بیگ جوی به زودی در آرین ماشین

بازدید مدیریت عامل و مدیر برند EP آرین ماشین از کارخانه چینEP

طی سفری که مدیریت محترم عامل آرین ماشین و مدیریت برند EP و هیئت همراه به کشور چین داشتند،توافقاتی جهت ارائه خدمات پس از فروش و  راهکارهای جدید برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشتریان محترم حاصل شد.

اخذ نمایندگی برند اینمسول

پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان موفق به دریافت نمایندگی برند اینمسول گردیده است.

اخذ نمایندگی برند FPT

پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان امتیاز نمایندگی برند اف پی تی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش به صورت انحصاری در ایران از آن خود کرده است .

اخذ نمایندگی برند GEHL

شرکت پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان در سپتامبر سال 2016 موفق به اخذ نمایندگی برند گل شده تا گام بلندی در راستای نیل به اهداف بلندمدت مجموعه برداشته است.
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   

نظرات کاربران

No comments match criteria.