اخبار و اطلاعیه ها

(آرشیو ماه دی 1395)

عاملیت فروش

شرکت پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان از همکاران گرامی که در زمینه فروش لیفتراک و تجهیزات انباری فعالیت دارند،دعوت به همکاری به عمل می آورد.

فروش فوق العاده برندEP

جشنواره فروش فوق العاده EP فقط به مدت یک ماه

فروش به مشتری بدون اصرار

بازاریاب هرگز به اصرار جنسی را به کسی نمی فروشد تا خریدار احساس کند سرش کلاه رفته و دفعه بعد به هر بازاریابی بدبین باشد؛بلکه محصول خود را به اشخاصی که نیازمند محصول وی هستند می فروشد.ایجاد نیاز از هنرهای یک بازاریاب است.

عدم تهدید دانستن حضور رقبا با اعتماد به محصول خود

حضور رقبا را تهديد ندانيم حضور رقبا فرصتي است براي نشان دادن تمايز هاي ما

نکاتی برای افزایش طول عمر موتور

1) هیچ گاه بلافاصله پس از روشن کردن موتور با سرعت زیاد شروع به حرکت نکنید، ابتدا اجازه دهید تا روغن به اتصالات توربو شارژرها برسد سپس حرکت کنید. 2) تحت هیچ شرایطی تا زمانی که موتوربه  دمای مطلوب خود نرسیده انرا زیر بار نبر...

برند تویوتا از جمله برندهای ماندگار در بازار خودروی کشور

شرکت تویوتا با تجربه چندین دهه حضور موفق در صنعت خودرو سازی جهان برای چندمین بار پیاپی موفق به دریافت عنوان ارزشمند بزرگترین تولیدکننده خودرو در جهان گردید که با این عنوان همچنان گوی رقابت را از رقیبانی همچون فولکس واگن ربوده است.

پاسخ تویوتا به ترامپ

ترامپ تهدید کرده است که اگر تویوتا به غیر از آمریکا در مکزیک کارخانه تولید خودرو ایجاد کند با تعرفه مرزی سنگینی روبرو خواهد شد. همزمان ژاپن اعلام کرده است که این تازه ترین برخورد تهدید آمیز آمریکا با ژاپن پس از فراز و نشیب هایی ا...

برگزاری کلاسهای آموزش فنی شرکت آرین ماشین

در پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان با برگزاری کلاسهای فنی برای پرسنل فنی بخش سرویس،سعی در ارائه هر چه بیشتر و بهتر به مشتریان گرامی را دارد.

برگزاری کلاس آموزشی Manitou

در پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان یک دوره کلاس آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان کمپانی منیتو برگزار گردید تا نمایندگان این شرکت با تسلط و آمادگی بیشتری در ارائه خدمت به مشتریان گرامی از این تجربیات بهره گیرند.

برگزاری کلاسهای آموزشی EP

در راستای سیاست مشتری مداری و در جهت ارائه هر چه بهتر و بیشتر سرویس به مشتریان گرامی،پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان اقدام به برگزاری یک دوره کلاس آموزشی جهت آمادگی نمایندگان خود نمود که در این دوره نمایندگان بیتر با محصولات ای پی ...
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

نظرات کاربران

No comments match criteria.